Плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини: Експерт назвав головні цілі українських військ

Українські війська на лівому березі Дніпра на Херсонщині рухаються в напрямку міста Олешки, з якого обстрілюють Херсон. Стратегічна ціль -- дійти до Армянська. Такими міркуваннями в ефірі національного телемарафону поділився військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти України.

За його словами, плацдарм українських військ створено біля населених пунктів Кринки та Козачі Лагері, що поблизу Олешківських пісків.

“Вони [українські військові] наразі, за всіма повідомленнями, рухаються в сторону Олешків. Це абсолютно логічний крок, тому що Олешки знаходяться за річкою на лівому березі від міста Херсон, яке постійно потерпає від артилерійських обстрілів, обстрілюється саме з Олешків. І їм треба перерізати дорогу, по якій іде постачання в це російське угруповання, яке знаходиться в Олешках”, - наголосив військовий експерт.

Нарожний зауважив, що Олешківські піски є найбільшою в Європі пустелею діаметром приблизно 45-50 кілометрів, на якому нереально закріпитися. Тому, на його думку, ворога будуть відтісняти до Раденська - за 20 км від Олешків.

“Але стратегічна ціль цього плацдарму – це дійти до Армянська, до перешийка з Кримом. Бо через цей перешийок іде більш ніж 90% всього постачання для російського угруповання, яке знаходиться в Херсонській, Запорізькій областях - біля того самого Мелітополя, Токмака, де точаться дуже важкі бої”, - вважає експерт.

Він зазначив, що ворог був неготовий до висадки українських військ. “Там не були побудовані серйозні укріплення, там немає боєспроможних підрозділів, які б могли давати відсіч. Ми бачимо, що цей плацдарм тільки розширюється. Ми не бачимо серйозних контратак ворога", - підкреслив Павло Нарожний.

Глухий кут на фронті грає на руку Путіну, але не означає його перемогу, – The Hill

понеділок, 11 грудень 2023, 10:22

Головним виграшем для Путіна буде слабка позиція Заходу, а не проблеми в українській стратегії як такій, передають Патріоти України. Як пише The Hill, глухий кут на фронті в Україні, який визнають і українські офіційні особи, грає на руку Путіну в йог...

"Троянський кінь" Путіна в ЄС: Що робити з Орбаном, - Віталій Портников

понеділок, 11 грудень 2023, 9:54

Перед зустріччю із французьким президентом Емманюелем Макроном угорський премʼєр Віктор Орбан у інтерв’ю виданню Le Point заявив, що Україна не може почати переговори про вступ до ЄС, бо "є однією з найбільш корумпованих країн світу". А раніше Орбан по...