Платити в рублях не збираються: Фінляндія має намір припинити постачання російського газу

Уряд Фінляндії має намір припинити постачання російського газу. Російська компанія "Газпром" заявила оплачувати газ за новими вимогами. Про це повідомляє видання Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.

Відзначається, що фінський уряд відмовився платити в рублях. "Газпром" вимагав від фінської державної газової компанії Gasum відповісти з приводу оплати за газ рублями до 20 травня.

За офіційними оцінками, замінити російський газ ресурсами естонського газопроводу і терміналів СПГ не вийде. Водночас на газ припадає всього близько 5% від загального споживання енергії Фінляндії.

У зв'язку з відмовою від газу в Фінляндії можуть виникнути проблеми в промисловості, де газ використовується як сировина для технологічних процесів. Всього дві третини газу в країні використовується промисловістю в основному компанії хімічної та лісової промисловості.

"Прибиральниця знайшла 5 варіантів передсмертних записок": Медведєв намагався накласти на себе руки, - ЗМІ

п’ятниця, 1 липень 2022, 17:12

За інформацією журналістів, колишній президент РФ намагався накласти на себе руки. Охоронець нібито виявив Дмитра Медведєва в стані алкогольного сп'яніння і зі зброєю в руці. Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом. Повідомляється, що саме охоронець ум...

Після звільнення одного українського міста Путіну загрожує смерть, - Піонтковський

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:59

Якщо від російських окупантів буде звільнено український Херсон, то президенту РФ Володимиру Путіну загрожуватиме смерть, передають Патріоти України. Після того, як російська сторона зазнає поразок в Україні, очільник Росії може застрелитися, розповів ...