"Плюнули в душу русским турецкими помидорками": Пропутінський блогер заявив, що "Крим можуть здати"

Олександр Горний обурений тим, що Кремль "розчарував вірмен" і пророкує нові поступки російської влади...

Анексований український Крим став для Росії точкою нестабільності, і оточення президента РФ Володимира Путіна нібито готове "здати" півострів. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив кримський блогер і прихильник анексії українського півострова Олександр Горний, передають Патріоти України.

Він заявив, що в ситуації з невизнаним Нагорним Карабахом бачить "розчарування вірменського народу в Росії як в союзнику", тому що країна "кинула їх у найскладніший момент". "Ми дійсно втрачаємо вірмен, їхню довіру і це жахливо. Кремль ліг під Ердогана і Алієва (президенти Туреччини і Азербайджану, – ред.), і це вже бачать не тільки вірмени, а й пересічні росіяни, яких в останні роки наполегливо переконували, що ми велика і сильна країна, з чиєю думкою повинні й будуть рахуватися. Нас банально послали на три парканні букви і це тільки початок нашого походу саме в тому напрямку", – написав блогер.

Він вважає, що глава РФ не буде здавати Крим, однак його оточення схильне піти на це. "Буквально вчора... я почув банальне запитання від співрозмовника – Путін Крим здасть чи не здасть? Незважаючи на його абсурдність ще кілька тижнів тому, тепер це питання набуває нового змісту. Путін може Крим і не здасть, а ось його оточення цілком може", – заявив Горний.

На його думку, анексований півострів швидко перетворюється на точку нестабільності як для місцевих, так і для потенційних інвесторів, "особливо на тлі цілком чітких і жорстких заяв Ердогана щодо Криму і кримських татар". Горний написав, що Кремль "і далі жує соплі в кримському питанні" і заявив, що на півострів потрібно відкрити гуманітарний коридор для вірменських біженців із Карабаху.

"Це все звичайно мрії, хоча цілком такі, які можна реалізувати. Мирного вирішення карабахського конфлікту немає і мабуть не буде. Дуже шкода, що в нас не змінювана вертикаль і там все просто прогнило, чим і користується Ердоган. Ми й далі деградуємо і вся ця кремлівська балаканина вже не збуджує росіян, яким плюнули в душу турецькими помідорками", – зазначив блогер.

"Чим далі Кремль буде збуджувати росіян? Нічим. Економіка вже давно в тому самому місці, довіра до влади прагне до нуля, повна кадрова невизначеність на політичному Олімпі, та й у регіонах миші без кота пішли в танок", – підсумував він.

Найближчим часом можуть "полетіти голови" деяких міністрів - Зеленський

четвер, 22 жовтень 2020, 20:43

Щодо парламенту президент розповів, що він може саморозпуститися, якщо буде ухвалено певний закон. Президент України Володимир Зеленський допускає саморозпуск Верховної Ради й відставку деяких членів уряду. В інтерв'ю українським телеканалам він заявив...

Хіти тижня. "Піддослідні кролики": Росіяни вже випробовують свою вакцину на жителях "ЛДНР", є важкі побічні ефекти, - соцмережі

четвер, 22 жовтень 2020, 20:30

​Росія використовує "ЛНР" як полігон для медичних експериментів? На тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донеччини з'явилися публікації про те, що Росія почала випробування своєї вакцини проти коронавіруса на жителях «республік» і ч...