Плодотворний візит: Про що Зеленський домовився з Нетаньягу

Україна братиме до уваги досвід Ізраїлю в сферах безпеки та оборони. Про це заявив президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, зазначають Патріоти України.

За словами Зеленського, першою темою в переговорах з Нетаньягу стало питання війни і безпеки, в якому, підкреслив президент, Ізраїль розбирається краще за інших. Глава держави додав, що в Ізраїля є чому повчитися і Україна обов’язково цим займеться.

Президент подякував ізраїльським партнерам за підтримку територіальної цілісності України і стійку позицію щодо війни на сході держави і анексії Криму.

У ході зустрічі сторони також обговорили проблему масових відмов громадянам України у питанні перетину ізраїльського кордону.

“Останнім часом наші держави активно співпрацюють і в міграційній сфері. Мова йде про численні відмови громадянам України на в’їзд в Ізраїль. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему”, – заявив Зеленський.

В контексті даного питання глава держави підкреслив, що громадяни України і Ізраїлю повинні користуватися всіма перевагами безвізового режиму, діючого між країнами.

Раніше повідомлялося, що за підсумками зустрічі з Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Ізраїлю подякував шостому президенту України і всьому українському народу.

​Влада міняється: Аналітики прогнозують, що чекати Україні від поспішне призначення новим радником Трампа з нацбезпеки О’Браєна​

четвер, 19 вересень 2019, 20:38

Традиційно для себе – через твіт – президент Трамп представив публіці свого нового радника з національної безпеки Роберта О’Браєна, зазначають Патріоти України. Незначний поспіх з призначенням став наслідком суботньої атаки на нафтові об’єкти Саудів...

Хіти тижня. Лукашенко розповів про свою відставку та хто повинен керувати країною

четвер, 19 вересень 2019, 20:30

Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу...