"Плохо у нас все": Окупант жаліється матері на великі втрати та нестерпні умови (аудіо)

Українська розвідка опублікувала чергове перехоплення розмови окупанта, який воює в Україні. Російський військовий жаліється матері на жахливі умови забезпечення та великі втрати. Аудіозапис розмови ГУР МО опублікувало на офіційних сторінках у соціальних мережах, передають Патріоти України.

Також окупант обурився святкуванню Нового року та шкодує про отримання повістки, називаючи, що "це не наша війна". Також російський солдат не розуміє, за кого і що він воєю. Головні тези із розмови:

  • "Погано все у нас, втрати великі";
  • "Немає ніфіга, дали спальник часів СРСР, який 64-го року, чорно-білий";
  • "Мені треба було її не отримувати… це не наша війна" — про здобуття повістки;
  • "Найманці - це худоба безпонтова. Польща взагалі скотина"
  • "Через 5 років скажуть (українці - ред.), що Путін - поганий і ми всі погані. Скажуть, що ми не повинні були тут перебувати"

У воєнній розвідці наголосили, за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...