По Фрейду? Лукашенко публічно осоромився на зустрічі із Зеленським через Росію (відео)

Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським випадково назвав територію України регіонами Росії. Жорсткий конфуз трапився на Другому форумі регіонів у Житомирі 4 жовтня. Його транслювало "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Почувши обмовку Лукашенка, Зеленський із посмішкою виправив його. "Україна, Олександру Григоровичу", – сказав глава української держави. Президент Білорусі зі свого боку спробував віджартуватися. "Я злякався, думаю, невже я "Володимире Володимировичу" сказав", – відповів Лукашенко.

Цієї миті зал вибухнув реготом, а Зеленський знову відповів білоруському колезі. "Слава Богу, ні", – сказав президент. В результаті Лукашенко посміхнувся і вибачився, висловивши надію на те, що всі зрозуміли, що він мав на увазі.

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...