
Російські окупанти вранці 8 грудня запустили ракети на об’єкти інфраструктури. Масована атака пов’язана з тим, що змінилася погода - прийшли холоди, на які розраховували загарбники. Про це в ефірі телеканалу “1+1” розповів військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти України.
"Ми побачили 15 ракет, більшість яких наші Повітряні сили збили, а ті, що не збили, вони саме були направлені на об'єкти інфраструктури... Ми бачимо морози... тобто стала та сама критична погода, критична нестача електроенергії, тому що був удар по ТЕЦ у прифронтовій зоні... Я більш ніж упевнений, що ми побачимо навіть більш масовані удари по нашій інфраструктурі", - наголосив Павло Нарожний.
Він також додав, що окрім 900 крилатих ракет, в окупантів є і "Шахеди". “У них є і ракети С-300, С-400, які вони також можуть використовувати для ударів по нашій інфраструктурі... Так, масовані удари будуть", - підкреслив експерт.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...