
Російські окупанти вранці 8 грудня запустили ракети на об’єкти інфраструктури. Масована атака пов’язана з тим, що змінилася погода - прийшли холоди, на які розраховували загарбники. Про це в ефірі телеканалу “1+1” розповів військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти України.
"Ми побачили 15 ракет, більшість яких наші Повітряні сили збили, а ті, що не збили, вони саме були направлені на об'єкти інфраструктури... Ми бачимо морози... тобто стала та сама критична погода, критична нестача електроенергії, тому що був удар по ТЕЦ у прифронтовій зоні... Я більш ніж упевнений, що ми побачимо навіть більш масовані удари по нашій інфраструктурі", - наголосив Павло Нарожний.
Він також додав, що окрім 900 крилатих ракет, в окупантів є і "Шахеди". “У них є і ракети С-300, С-400, які вони також можуть використовувати для ударів по нашій інфраструктурі... Так, масовані удари будуть", - підкреслив експерт.
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...