
Російські окупанти вранці 8 грудня запустили ракети на об’єкти інфраструктури. Масована атака пов’язана з тим, що змінилася погода - прийшли холоди, на які розраховували загарбники. Про це в ефірі телеканалу “1+1” розповів військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти України.
"Ми побачили 15 ракет, більшість яких наші Повітряні сили збили, а ті, що не збили, вони саме були направлені на об'єкти інфраструктури... Ми бачимо морози... тобто стала та сама критична погода, критична нестача електроенергії, тому що був удар по ТЕЦ у прифронтовій зоні... Я більш ніж упевнений, що ми побачимо навіть більш масовані удари по нашій інфраструктурі", - наголосив Павло Нарожний.
Він також додав, що окрім 900 крилатих ракет, в окупантів є і "Шахеди". “У них є і ракети С-300, С-400, які вони також можуть використовувати для ударів по нашій інфраструктурі... Так, масовані удари будуть", - підкреслив експерт.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...