
Українські військовослужбовці продовжують тримати оборону міста Бахмут Донецької області. Під постійними обстрілами російських окупантів воїни в надзвичайно складних умовах рятують поранених побратимів, передають Патріоти України.
Ризикуючи життям, захисники України не кидають поранених на полі бою у місті, яке стало фортецею української оборони. Про це повідомляє 205-й батальйон Територіальної оборони.
Щоб урятувати поранених товаришів, українським військовим буквально по коліна в грязюці доводиться проводити евакуацію. При цьому ворог не припиняє ні на хвилину обстрілювати Бахмут, який вже майже стертий з лиця землі.
"По коліна в багнюці, набираючи повні берці води, майже бігом, в повній снарязі, під постійними обстрілами - так відбуваються евакуації поранених з поля бою на Бахмутському напрямі... Наша "дорога життя", – йдеться у повідомленні батальйону.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...