
У Росії на складах зараз є до 4 млн снарядів. Такі дані навів політичний та військовий аналітик, ветеран АТО, екскомандир роти у батальйоні "Айдар" Євген Дикий в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Там 4 млн снарядів на складах, 1,1 млн випускає їхній оборонпром за рік. Здавалося б, страшні цифри. Але станом на серпень цього року вони вистріляли по нас 12 млн. Виявляється, що якщо воювати як вони, то їхній запас на півроку, навіть не на рік", - сказав він.
Нагадаємо, Дикий озвучив втрати техніки РФ на війні. За його словами, українські військові знищують 100-150 російських танків за різні місяці.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...