Одеський блогер Олександр Коваленко у своєму Facebook прокоментував сьогоднішнє застосування українськими підрозділами безпілотника Bayraktar TB2 на Донбасі, який уже став історичним, передають Патріоти України.
На його думку, такі маневри з використанням турецьких ударних дронів є лише пристрілкою, а не повномасштабним наступом. Таким чином, українські війська відповіли на обстріл позицій 93-ї бригади, внаслідок якого загинув один український захисник.
Оглядач переконаний, що відтепер "відплата прилітатиме" набагато оперативніше. Крім того, за його оцінкою, тим самим ЗСУ показують, що БПЛА долають усі ворожі ППО та РЕБ, які нині стоять на озброєнні гібридних військ на окупованому Донбасі. Коваленко стверджує, що це лише початок. За його словами, подібні відеозаписи із знищенням ворога "Байрактаром" у зоні ООС незабаром будуть звичайнісінькими. "Щури, по норах!" – резюмував відомий публіцист із Одеси.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...