
Російські окупанти намагалися кілька днів тому відбити місто Суджа в Курській області, яке контролювали ЗСУ. Їм не вдалося, і вони з втратами відійшли. Про це в своєму телеграм-каналі "Офіцер+" розповів лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"По правді кажучи, п**ари заходили в Суджу на другий чи третій день, там були в основному фейси (співробітники ФСБ — ред.), але ті отримали добрячої п**ди в той же день, їх розмотали FPV-дронами", — розповів він.
"Алекс" висловив обурення щодо того, що в РФ від росіян приховують справжню інформацію. Також він зазначив, що як показали бої на Курщині, більшість українських бригад вміють воювати.
"В КуНР заходили не найбільш потужні та популярні бригади, якщо можна так сказати, як ті ж "Азов" та "тройка" (3-тя штурмова бригада — ред.). Переважна більшість особового складу бригад в КуНР не є добровольцями, але хлопці все одно дають результат і при чому хороший результат. Я хилю до того, що якщо додати нормальну систему управління, надати більше свободи молодшим командирам на місцях — "дірява" бригада виявиться вже і не такою дірявою", — розповів військовий.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...