
Російські окупанти намагалися кілька днів тому відбити місто Суджа в Курській області, яке контролювали ЗСУ. Їм не вдалося, і вони з втратами відійшли. Про це в своєму телеграм-каналі "Офіцер+" розповів лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"По правді кажучи, п**ари заходили в Суджу на другий чи третій день, там були в основному фейси (співробітники ФСБ — ред.), але ті отримали добрячої п**ди в той же день, їх розмотали FPV-дронами", — розповів він.
"Алекс" висловив обурення щодо того, що в РФ від росіян приховують справжню інформацію. Також він зазначив, що як показали бої на Курщині, більшість українських бригад вміють воювати.
"В КуНР заходили не найбільш потужні та популярні бригади, якщо можна так сказати, як ті ж "Азов" та "тройка" (3-тя штурмова бригада — ред.). Переважна більшість особового складу бригад в КуНР не є добровольцями, але хлопці все одно дають результат і при чому хороший результат. Я хилю до того, що якщо додати нормальну систему управління, надати більше свободи молодшим командирам на місцях — "дірява" бригада виявиться вже і не такою дірявою", — розповів військовий.
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...