По слідам Мосійчука: Арахамія показав, як робили його американський паспорт (відео)

Арахамія доводить, що оприлюднена Мосійчуком копія його паспорта зроблена в Фотошопі

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія доводить, що оприлюднений колишнім нардепом Ігорем Мосійчуком знімок нібито його американського паспорта є фейком. Відповідне відео "слуга" оприлюднив у Facebook. На запису показано, що такий «паспорт» був зроблений у Photoshop. Про це свідчить те, що фото Арахамії на так званому документі було обрано просто в Мережі.

У свою чергу Мосійчук в своєму Telegram-каналі спочатку наполягав, що фотокопія “паспорта Арахамії” справжня, але згодом змінив думку.

«Через деякий час колеги повідомили, що це фейк. Я так не вважаю! Якщо Арахамія дійсно хоче довести відсутність у себе громадянства США, то нехай продемонструє журналістам український закордонний паспорт з американською візою і відмітками про перетин американської кордону», – написав сьогодні екснардеп.

Через пів години Мосійчук вибачився за те, що «повівся».

«Визнаю! Я став об’єктом маніпуляцій з боку Давида Арахамії, який таким чином вирішив злити питання щодо свого американського громадянства! Вибачаюсь перед читачами, а Арахамії скажу так: не вдасться!!!», – додав колишній «радикал».

Нагадаємо, що сьогодні Мосійчук опублікував у Мережі нібито копію американського паспорта Арахамії і зажадав від нього вибачень. Раніше голова «Слуги народу» назвав Мосійчука «клінічним ідіотом» через його звинувачень у тому, що депутат має громадянство США.

Хіти тижня. Торування шляху на Ростов: "Венедіктова сфальсифікувала постанову про вручення підозри Порошенку заднім числом", - адвокат

четвер, 2 липень 2020, 9:00

"Своя дівчина" шостого президента речі, як стверджує адвокат, витворяє таку відверту наругу над законом, за котру неодмінно доведеться нести кримінальну відповідальність, якщо не втекти до країни, котра не видає злочинців, бо "не бросает своих". Генера...

Хіти тижня. "Расшатывание Харькова стартовало ранее намеченного", - Злий Одесит

четвер, 2 липень 2020, 2:00

Ще до анонсованої акції "патріотів" біля офісу ОПЗЖ в Харкові, маріонетки ФСБ підняли негативну інформаційну хвилю. "Буквально вчера в материале “Харьков готовят к “жаркому” расшатыванию” я писал о том, что акция неких патриотов у офиса партии ОПЗЖ в э...