По слідам Мосійчука: Арахамія показав, як робили його американський паспорт (відео)

Арахамія доводить, що оприлюднена Мосійчуком копія його паспорта зроблена в Фотошопі

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія доводить, що оприлюднений колишнім нардепом Ігорем Мосійчуком знімок нібито його американського паспорта є фейком. Відповідне відео "слуга" оприлюднив у Facebook. На запису показано, що такий «паспорт» був зроблений у Photoshop. Про це свідчить те, що фото Арахамії на так званому документі було обрано просто в Мережі.

У свою чергу Мосійчук в своєму Telegram-каналі спочатку наполягав, що фотокопія “паспорта Арахамії” справжня, але згодом змінив думку.

«Через деякий час колеги повідомили, що це фейк. Я так не вважаю! Якщо Арахамія дійсно хоче довести відсутність у себе громадянства США, то нехай продемонструє журналістам український закордонний паспорт з американською візою і відмітками про перетин американської кордону», – написав сьогодні екснардеп.

Через пів години Мосійчук вибачився за те, що «повівся».

«Визнаю! Я став об’єктом маніпуляцій з боку Давида Арахамії, який таким чином вирішив злити питання щодо свого американського громадянства! Вибачаюсь перед читачами, а Арахамії скажу так: не вдасться!!!», – додав колишній «радикал».

Нагадаємо, що сьогодні Мосійчук опублікував у Мережі нібито копію американського паспорта Арахамії і зажадав від нього вибачень. Раніше голова «Слуги народу» назвав Мосійчука «клінічним ідіотом» через його звинувачень у тому, що депутат має громадянство США.

Чи зупинить Трамп російський газопровід, якому він нібито противиться? І хто в адміністрації чинить опір на радість Москви, - The Washington Post​

субота, 7 грудень 2019, 11:48

"Якщо трубопровід буде завершений, це буде провина членів адміністрації, які сиділи на м'якому місці і не скористалися наданою їм владою", - заявив авторитетний сенатор-однопартієць Трампа. "Газопровід «Північний потік-2» знаходиться в необмеженій влас...

"Бо я дуже добре знаю Путіна": Петро Порошенко звернувся до Зеленського з порадами щодо тактики на "нормандському саміті"

субота, 7 грудень 2019, 11:39

Нажаль сам Зеленський вчора демонстрував лише зневагу до свого досвідченого попередника на телеканалі "Україна", розповідаючи про свою поїздку на "Нарманді". "Тверда порада. Бо я дуже добре знаю Путіна. Тверда позиція, перша – не вірте Путіну і не потр...