
Іранська Ісламська революційна гвардія (IRGC) заявила, що розпочала "найінтенсивнішу і найпотужнішу операцію" з початку війни. Про це повідомляє CNN із посиланням на державний мовник Ірану IRIB, передають Патріоти України
Іран заявив, що його нічна атака включала запуск ракет, у тому числі балістики великої дальності Khorramshahr, по цілях в Ізраїлі та американських об'єктах у регіоні.
Дослівно із заяви IRGC: "Ми продовжимо наші цілеспрямовані та потужні атаки, і в ході цієї війни ми думаємо тільки про повну капітуляцію ворога.
Війна закінчиться тільки тоді, коли тінь війни зникне з нашої країни".
Нагадаємо: На брифінгу в Пентагоні у вівторок міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що США не відступлять, поки "ворог не буде повністю і остаточно розгромлений", додавши, що це буде зроблено за графіком, визначеним Сполученими Штатами.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...