"По заявлениям о "полезности" дефолта Украины перед МВФ", - Олег Пономар

"Понедельник. Несколько ремарок", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Закончилась моя трехдневная работа на книжном Арсенале. Это было очень круто! Спасибо всем огромное за то, что пришли, за все добрые слова и пожелания, за то, что покупаете и читаете книги!

Пару месяцев назад (в связи с негативным для Украины фактором Трампа) я писал, что Россия пытается разменять с США Украину на Венесуэлу. Сегодня это подтверждают и в самих США. И, конечно, об этом Путин будет говорить с Трампом на их встрече в следующем месяце. Этот размен не произойдет, если сами украинцы этого не позволят.

По заявлениям о "полезности" дефолта Украины перед МВФ. Я считаю и сам гипотетический дефолт, и подобные заявления крайне опасными и такими, что вредят Украине. Это бы оттолкнуло Запад от Украины и тогда - привет, русский мир".

"Інакше не зрушимо із мертвої точки": Від Зеленського вимагають визнати війну з РФ

понеділок, 19 серпень 2019, 20:28

Існує низка доказів агресії Росії проти України, а також безліч живих свідків. Нові докази участі російських регулярних військ у боях за Іловайськ у 2014 році не можуть бути використані як аргумент у суді проти Росії, але війну треба визнати, передають...

"Я з вами, Максе": Одіозний мільйонер прокоментував конфлікт Бужанського з журналісткою

понеділок, 19 серпень 2019, 20:15

Гарік Корогодський не вважає ганебним для чоловіка погрожувати жінці ножем. Екстравагантний мільйонер і співвласник ТРЦ Dream Town Гарік Корогодський прокоментував скандал з новообраним народним депутатом від партії “Слуга народу” Максимом Бужанським, ...