По завершенню переговорів Байдена з Путіним США виключили з оборонного бюджету санкції проти "Північного потоку-2", але прописали військову допомогу Україні

Комітет Палати представників США виключив з оборонного бюджету санкції проти “Північного потоку-2”. З документа також прибрали обмеження по держборгу Росії, зазначають Патріоти України. Тим не менш, оборонний бюджету США таки включив 4 млрд доларів на ініціативу, спрямовану на стримування агресії Росії. Та окремим рядком включає виділення 300 млн доларів на військову допомогу Україні. Це на 50 млн більше, ніж вимагала адміністрація президента. Про це йдеться у тексті законопроєкту.

“Ми раді оголосити, що дійшли двопартійної, двопалатної угоди щодо закону про державну оборону цього року (оборонного бюджету – ред.)”, – йдеться у повідомленні комітету.

Оборонний бюджет США на 2022 рік представлений без санкцій проти “Північного потоку-2” та за державним боргом Росії.

Як повідомлялося, у разі нового військового вторгнення в Україну Вашингтон застосує проти Кремля низку жорстких санкційних заходів, від яких Білий дім досі утримувався.

Попри заяви західних партнерів, занепокоєння Білого дому і заяви НАТО про скупчення російських військ поблизу кордону України президент України Володимир Зеленський переконаний, що інформація про широкомасштабне вторгнення Російської Федерації — це кампанія із залякування, яку проводять окремі медіа.

Зазначимо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.

Водночас посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що уразі прямої агресії на Україну, Росія зазнає величезних втрат. На сьогодні українські війська набагато сильніші, аніж у 2014 році.

Не чекаючи агресіії РФ: США та союзники планують відправлення додаткових військ до Румунії, Болгарії та Угорщини

четвер, 27 січень 2022, 8:22

США та їхні союзники ведуть переговори щодо розміщення додаткових тисяч військовослужбовців у східноєвропейських країнах НАТО. Це відбувається на тлі можливого широкомасштабного вторгнення Росії до України, зазначають Патріоти України. Розміщення війсь...

Киянка, мати трьох дітей, купила гвинтівку, щоб захищати свою домівку та свою Батьківщину: The Times написало, як українці озброюються, готуючись до нападу Росії

четвер, 27 січень 2022, 6:50

Британське видання The Times опублікувало матеріал, як в Україні цивільні збираються боротися за свою країну в разі повномасштабного нападу Росії. Зокрема, героїнею публікації стала 52-річна киянка, яка купила гвинтівку, готуючись зустрічати окупантів....