
Війська країни-агресора Росії зосереджують все більше уваги на населеному пункті Андріївка Донецької області. Окупанти тиснуть на позиції Сил оборони зі Слов’янки та Петропавлівки, рухаючись по балках до дороги Ясенове — Андріївка, та намагаються проникнути у село крізь українські позиції. Про це пише проєкт DeepState, передають Патріоти України.
«Нещодавно всі могли спостерігати „червоний анклав“ на північно-східних околицях Андріївки, який дехто сприйняв за помилку чи баг. Насправді це відображення перебування і закріплення кацапської піхоти на околицях села, які лізуть з різних сторін, навіть, крізь позиції Сил оборони», — сказано у повідомленні.
Окупанти прокладають шлях до Андріївки з Петропавлівки, намагаючись пробратися по накопаних укріпленнях. Одночасно з цим піхота РФ пробує наступати через село Шевченко по інженерно-фортифікаційних спорудах.
«Після перших успішних спроб залізти в Андріївку, кацапи побачили можливість це розвивати, тож посилають на убій піхоту із задачею — вмри, але дійди», — пише DeepState. За даними аналітиків, українським військовим нелегко дається оборона Андріївки через «ряд проблем». Окрім того, росіяни зосереджують свої зусилля між Улаклами та Дачним, що може відкрити додаткові можливості для штурму села.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...