
Війська країни-агресора Росії зосереджують все більше уваги на населеному пункті Андріївка Донецької області. Окупанти тиснуть на позиції Сил оборони зі Слов’янки та Петропавлівки, рухаючись по балках до дороги Ясенове — Андріївка, та намагаються проникнути у село крізь українські позиції. Про це пише проєкт DeepState, передають Патріоти України.
«Нещодавно всі могли спостерігати „червоний анклав“ на північно-східних околицях Андріївки, який дехто сприйняв за помилку чи баг. Насправді це відображення перебування і закріплення кацапської піхоти на околицях села, які лізуть з різних сторін, навіть, крізь позиції Сил оборони», — сказано у повідомленні.
Окупанти прокладають шлях до Андріївки з Петропавлівки, намагаючись пробратися по накопаних укріпленнях. Одночасно з цим піхота РФ пробує наступати через село Шевченко по інженерно-фортифікаційних спорудах.
«Після перших успішних спроб залізти в Андріївку, кацапи побачили можливість це розвивати, тож посилають на убій піхоту із задачею — вмри, але дійди», — пише DeepState. За даними аналітиків, українським військовим нелегко дається оборона Андріївки через «ряд проблем». Окрім того, росіяни зосереджують свої зусилля між Улаклами та Дачним, що може відкрити додаткові можливості для штурму села.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...