Побачили "руку Яроша": НЗФ на Донбасі злякав прапор "Правого сектора" на позиціях ЗСУ (фото)

Паблік ОРДО опублікував відео нібито позицій ЗСУ поблизу села Валуйське. На відео видно два прапори — жовто-блакитний та червоно-чорний, передають Патріоти України.
«Прапор націоналістів Правого сектору помічено на позиціях ЗСУ поблизу села Валуйське», - заявив так званий кореспондент колаборантів Руденко.
Представник незаконних збройних формувань на Донбасі стверджує, що саме в цьому населеному пункті українські військовослужбовці нібито «захопили школу і з неї зробили військовий об'єкт зі штабом та вогневими точками».

«Назначением Яроша советником министра обороны Украины легализовали для сбора под своим крылом всех националистов, для развязывания новой волны боевых действий на Донбассе», - стверджує Руденко.


Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...