
Як повідомляли Патріоти України, увечері 8 жовтня бійці ЗСУ запросили нардепа від ОПЗЖ Іллю Киву приїхати до них на Донбас, щоб “привітатися” з російськими окупантами.
Українські бійці були розгнівані тим, що Кива привітав президента країни-агресора Володимира Путіна з днем народження, назвавши його “великими правителем”. Вони запропонували нардепу приїхати до них на фронт, щоб “пройти курс лікування від наркотичної залежності” і “особисто привітати росіян, що стоять перед нами”.
Також чоловіки попросили побратимів, які зараз вдома, “плюнути в морду” Киві так, як він це зробив із ЗСУ.
“Хлопці, якщо хтось десь побачить цю наркоманську тварину, ми дуже просимо: передайте їй від нас “привіт” і плюньте, за можливості, в морду”, – закликали військові.
Кива відповів їм у своєму Telegram-каналі, заявивши, що бійці “вірять телевізору, який говорить, що винен Путін”.
“Хлопці сьомий рік на війні в окопі, і цей окоп сьогодні – майже весь їхній світ, а телевізор так і каже, що винен у всьому Путін”, – написав нардеп.
Він також додав, що його завдання як політика – забрати українських бійців з окопів і “повернути матерям, дружинам і дітям, зупинити війну”.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...