
Міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що мета президента Володимира Зеленського на "нормандському саміті" - це мир, безпека і розвиток в єдиній, демократичній країні, зазначають Патріоти України.
Голова МЗС також підкреслив, що під час переговорів у Парижі команда президента має пам'ятати про всіх українців. Про це міністр написав у Twitter.
"Завтра, під час переговорів, ми насамперед маємо пам'ятати про інтереси всіх українців, розділених по лінії зіткнення російською агресією та пропагандою. Мир, безпека та розвиток в єдиній, демократичній країні - єдина мета президента і всієї переговорної команди", - сказано в повідомленні.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...