
Міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що мета президента Володимира Зеленського на "нормандському саміті" - це мир, безпека і розвиток в єдиній, демократичній країні, зазначають Патріоти України.
Голова МЗС також підкреслив, що під час переговорів у Парижі команда президента має пам'ятати про всіх українців. Про це міністр написав у Twitter.
"Завтра, під час переговорів, ми насамперед маємо пам'ятати про інтереси всіх українців, розділених по лінії зіткнення російською агресією та пропагандою. Мир, безпека та розвиток в єдиній, демократичній країні - єдина мета президента і всієї переговорної команди", - сказано в повідомленні.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: