"Побачити Париж і...": Пристайко розповів про плани Зеленського щодо "нормандського саміту"

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що мета президента Володимира Зеленського на "нормандському саміті" - це мир, безпека і розвиток в єдиній, демократичній країні, зазначають Патріоти України.

Голова МЗС також підкреслив, що під час переговорів у Парижі команда президента має пам'ятати про всіх українців. Про це міністр написав у Twitter.

"Завтра, під час переговорів, ми насамперед маємо пам'ятати про інтереси всіх українців, розділених по лінії зіткнення російською агресією та пропагандою. Мир, безпека та розвиток в єдиній, демократичній країні - єдина мета президента і всієї переговорної команди", - сказано в повідомленні.

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...