Побажаємо скрепоносцям міцних "чисток" в їхніх рядах: "Чекісти" Путіна в окупованому Сімферополі відкрили пам'ятник організатору "червоного терору" Дзержинському

В окупованому Сімферополі відкрили пам'ятник засновнику органів державної безпеки, організатору "червоного терору" Феліксу Дзержинському, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу "Управління ФСБ Росії по Криму"

Церемонію відкриття приурочили до річниці від дня народження засновника і голови Всеросійської надзвичайної комісії по боротьбі з контрреволюцією і саботажем (ВНК).

Дослівно УФСБ: ""Залізний Фелікс" боровся не тільки з контрреволюцією, але й піднімав країну з розрухи і злиднів. Завдяки його участі були відновлені дві тисячі мостів, відремонтовані майже три тисячі паровозів і більше десяти тисяч кілометрів залізничної колії".

Також у пресслужбі нагадали про участь Дзержинського в організації дитячих будинків та трудових комун.

Відзначається, що церемонію відвідали ветерани органів держбезпеки і учні-кадети.

Довідка: Фелікс Дзержинський (1877-1926) — радянський політичний та державний діяч. Засновник і голова ВНК, один з організаторів "червоного терору" в Радянській Росії. Вів активну підготовку жовтневого перевороту, організовував загони Червоної гвардії в Москві.

Керував боротьбою з повстанським рухом в Україні.

Червоний терор — насильницькі заходи, що здійснювалися більшовиками проти широких соціальних груп, які були оголошені "класовими ворогами", включно з робітниками та селянами, та звинувачувалися в "контрреволюційній діяльності".

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $ 2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...

"Детонируют снаряды, виден густой черный дым": У окупованому Донецьку влучили у склад БК найманців (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:30

«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;. «В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;. «Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;. «В стороне Азотного кроме гус...