Побажав "миру" Україні та Росії: Словацький депутат у Європарламенті дістав із сумки та випустив голуба (відео)

Під час засідання Європарламенту 24 квітня депутат від ультраправої партії «Словацькі патріоти» Мирослав Радачовський випустив білого голуба, заявивши, що таким чином бажає миру «усьому світу, росіянам і українцям». Про це пише The Guardian, передають Патріоти України.

Під час засідання Європарламенту у Страсбурзі Радачовський посеред виступу дістав із сумки білого голуба та випустив його у залу засідань. «Я хотів би побажати парламенту, усій Європі, всьому світу, росіянам та українцям, усім миру. Я хотів би випустити цього голуба на волю як символ миру, як символ того, що Європа потребує миру. Нехай цей голуб об'єднає всіх нас», – зазначив він.

Дії Радачовського розкритикували його колеги. Французька депутатка Кароліна Руз вказала, що словацький євродепутат порушив правила Європарламенту. «Він використав тварину, заховану в його поясній сумці, як звичайний предмет, лише для того, щоб зробити сьогодні заяву про мир. Що ви збираєтеся зробити, щоб повернути цю тварину, пане? Де добробут тварин у жесті цього оратора? Я вважаю це абсолютно неприйнятним», – сказала Руз.

Зазначимо, Радачовський відомий проросійською позицією. У 2019 році він брав участь у «круглому столі», організованому Медведчуком, а також фігурував у відео закритого порталу Voice of Europe, який вважають російським інструментом впливу на вибори в ЄС. До того ж, у 2023 році він опинився серед депутатів Європейського парламенту, які не підтримали резолюцію щодо злочинів Росії та Білорусі.

"Якщо Вашингтон не піде на мирні переговори": Росія погрожує захопити ще більше українських територій

субота, 25 травень 2024, 23:16

Україна може втратити значні території, якщо США проігнорують пропозиції РФ щодо мирних переговорів. Про це заявив посол Росії у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов в інтерв’ю журналу Newsweek, передають Патріоти України. За його словами, згоди ...

Кількість загиблих від удару по Епіцентру в Харкові зросла

субота, 25 травень 2024, 23:01

Станом на вечір суботи, 25 травня, відомо про щонайменше шістьох загиблих внаслідок російського удару по Епіцентру у Харкові. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Ще щонайменше 40 людей зазнали травм внаслідок атаки. ...