Поблизу російського Бєлгорода знову прогриміли вибухи, - Reuters

Під Бєлгородом біля кордону з Україною прогриміли два вибухи. Як повідомили очевидці, на яких посилається Reuters, вони сталися через кілька днів після того, як РФ звинуватила ЗСУ в нанесенні удару по нафтобазі, передають Патріоти України.

Причину вибухів поки не з’ясовано. Одна зі свідків розповіла, що вибухи були настільки сильними, що вибили вікна її будинку в Бєлгороді. Як заявив глава яковлевського міського округу Олег Медведєв, інцидент стався в Томарівці.

"Був хлопок, на землю впали уламки. Як і належить, вулицю оточили, викликали оперативні служби. Уламки оглянули - вони не становлять небезпеки, їх відвезли. Оточення вже прибирають. Скоро рух буде повністю відновлено. Ані жертв, ані руйнувань немає", - зазначив він.

Вибухи сталися через кілька днів після того, як міністерство оборони Росії повідомило, що два українські вертольоти вдарили паливну базу в місті, приблизно за 35 км (22 милі) від кордону з Україною, після того, як вранці в п’ятницю ввійшли в Росію на надзвичайно низькій висоті.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...