
У вівторок, 20 грудня, президент України Володимир Зеленський відвідав прифронтове місто Бахмут Донецької області. На 300-й день війни проти російської агресора саме там нині точаться найгарячіші бої. Візит Верховного головнокомандувача української армії не було анонсовано, але відомо, що він зустрівся і поспілкувався із захисниками та вручив їм нагороди. Це підтвердили в Офісі президента, інформують Патріоти України.
"Він справді там був. І вже, мабуть, відбув. Але поки з міркувань безпеки від коментарів ми утримаємося", – зазначив речник ОПУ Сергій Никифоров.
У Міноборони теж підтвердили візит президента в місто на Донеччині, зазначивши, що делегація українського лідера та представники міністерства перебували там у відряджені.
"Сьогодні 300 днів великої повномасштабної війни й сьогодні президент у Бахмуті нагороджував наших найкращих оборонців, які обороняють нашу східну фортецю. Основні сили ворога зараз зосереджені там, але у нього нічого не виходить", – розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
За її словами, президенту також вручили український прапор із Бахмута для передачі партнерам.

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...