
У вівторок, 20 грудня, президент України Володимир Зеленський відвідав прифронтове місто Бахмут Донецької області. На 300-й день війни проти російської агресора саме там нині точаться найгарячіші бої. Візит Верховного головнокомандувача української армії не було анонсовано, але відомо, що він зустрівся і поспілкувався із захисниками та вручив їм нагороди. Це підтвердили в Офісі президента, інформують Патріоти України.
"Він справді там був. І вже, мабуть, відбув. Але поки з міркувань безпеки від коментарів ми утримаємося", – зазначив речник ОПУ Сергій Никифоров.
У Міноборони теж підтвердили візит президента в місто на Донеччині, зазначивши, що делегація українського лідера та представники міністерства перебували там у відряджені.
"Сьогодні 300 днів великої повномасштабної війни й сьогодні президент у Бахмуті нагороджував наших найкращих оборонців, які обороняють нашу східну фортецю. Основні сили ворога зараз зосереджені там, але у нього нічого не виходить", – розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
За її словами, президенту також вручили український прапор із Бахмута для передачі партнерам.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...