Почалася істерика: Путіну донесли, що продовження війни загрожує втратою уже захоплених територій, у Кремлі шукають вихід

Путін, на рівні з ядерним шантажем і ескалацією війни на треті країни, навіть почав обговорювати зі своїм оточенням "крайній варіант" замирення з Україною на кордонах 23 лютого

У четвер, 18 серпня, президент Росії Володимир Путін провів кілька нарад у різних складах і форматах, під час яких було обговорено перспективи проведення так званої "спеціальної військової операції". Під час нарад Путіну дали зрозуміти, що Росія більше неспроможна наступати й навіть може втратити захоплені території, передають Патріоти України.

Про це пише російський Telegram-канал "Генерал СВР", за яким нібито стоїть відставний генерал Служби зовнішньої розвідки РФ. Зазначається, що наради проводили з представниками керівництва міністерства оборони та Генштабу й у присутності секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева.

"Президентові остаточно дали зрозуміти, що ні в кого в міністерстві оборони та в Генштабі немає впевненості не лише у доцільності подальших спроб наступу на фронті, а й навпаки – є впевненість, що контрнаступ українських військ може бути ефективним і загрожує втратою для Росії нещодавно захоплених територій", – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що представники Генштабу та міністерства оборони, посвячені у плани Путіна щодо захоплення України до початку війни, поза очі дорікають йому тим, що Україна зараз використовує ту тактику, від якої в ніч на 24 лютого перед початком війни відмовився сам Путін. А саме – планомірно знищувати ударами склади, техніку, інфраструктуру, командні пункти супротивника тощо, проводячи підготовку перед наступом (у випадку України – контрнаступом), а не одночасно з ним.

"Треба сказати, що практично все військове керівництво Росії покладає провину як за невдалий початок і загалом перебіг військової операції, так і за величезні втрати живої сили та озброєнь саме на президента Володимира Путіна. У військового керівництва немає сумнівів, що їх зроблять крайніми за всі невдачі та проблеми на фронті. А ця нарада фактично закінчилася висловлюванням Патрушева про необхідність пошуку виходу із ситуації, інакше почнеться вдалий контрнаступ ЗСУ, проблеми накопичуватимуться як снігова куля, і вирішувати їх буде важче з кожним днем", – пише "Генерал СВР".

Він додає, що всі наступні наради та спілкування Путіна з людьми з близького оточення були присвячені пошуку виходу із ситуації. Обговорювалися різні варіанти, від можливості мобілізації та застосування тактичної ядерної зброї, до відкриття другого фронту у третіх країнах, і навіть до "жестів доброї волі" із поверненням Україні захоплених територій Херсонської, Запорізької та Харківської областей. Також нібито обговорювався "крайній" варіант, коли Україні, крім перелічених територій, "Л/ДНР", знову ж таки, з "доброї волі", погодяться повернути території, захоплені після 23 лютого цього року.

"Рішень вчора ухвалено не було, але обговорення "крайніх" варіантів у присутності та з ініціативи президента привело багатьох до смутку. Всі без винятку співрозмовники Путіна зрозуміли, що "хороших" варіантів вирішення нагальних та майбутніх проблем на фронті президент просто не має. Розчарування еліт у лідері – це найгірше, що може бути для президента. Путін учора фактично дав старт "початку кінця" своєму правлінню та режиму, який він очолює", – підсумовує "Генерал СВР".

Воїни ССО України чудом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині: У мережу потрапили унікальні кадри

четвер, 6 жовтень 2022, 6:44

Воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ дивом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині. При цьому українські військові примудрилися зняти відео прильоту ворожого снаряду. Відео оприлюднив журналіст Юрій Бутусов. За його словами, на відео фрагмент визво...

В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...