Почалася істерика: Путіну донесли, що продовження війни загрожує втратою уже захоплених територій, у Кремлі шукають вихід

Путін, на рівні з ядерним шантажем і ескалацією війни на треті країни, навіть почав обговорювати зі своїм оточенням "крайній варіант" замирення з Україною на кордонах 23 лютого

У четвер, 18 серпня, президент Росії Володимир Путін провів кілька нарад у різних складах і форматах, під час яких було обговорено перспективи проведення так званої "спеціальної військової операції". Під час нарад Путіну дали зрозуміти, що Росія більше неспроможна наступати й навіть може втратити захоплені території, передають Патріоти України.

Про це пише російський Telegram-канал "Генерал СВР", за яким нібито стоїть відставний генерал Служби зовнішньої розвідки РФ. Зазначається, що наради проводили з представниками керівництва міністерства оборони та Генштабу й у присутності секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева.

"Президентові остаточно дали зрозуміти, що ні в кого в міністерстві оборони та в Генштабі немає впевненості не лише у доцільності подальших спроб наступу на фронті, а й навпаки – є впевненість, що контрнаступ українських військ може бути ефективним і загрожує втратою для Росії нещодавно захоплених територій", – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що представники Генштабу та міністерства оборони, посвячені у плани Путіна щодо захоплення України до початку війни, поза очі дорікають йому тим, що Україна зараз використовує ту тактику, від якої в ніч на 24 лютого перед початком війни відмовився сам Путін. А саме – планомірно знищувати ударами склади, техніку, інфраструктуру, командні пункти супротивника тощо, проводячи підготовку перед наступом (у випадку України – контрнаступом), а не одночасно з ним.

"Треба сказати, що практично все військове керівництво Росії покладає провину як за невдалий початок і загалом перебіг військової операції, так і за величезні втрати живої сили та озброєнь саме на президента Володимира Путіна. У військового керівництва немає сумнівів, що їх зроблять крайніми за всі невдачі та проблеми на фронті. А ця нарада фактично закінчилася висловлюванням Патрушева про необхідність пошуку виходу із ситуації, інакше почнеться вдалий контрнаступ ЗСУ, проблеми накопичуватимуться як снігова куля, і вирішувати їх буде важче з кожним днем", – пише "Генерал СВР".

Він додає, що всі наступні наради та спілкування Путіна з людьми з близького оточення були присвячені пошуку виходу із ситуації. Обговорювалися різні варіанти, від можливості мобілізації та застосування тактичної ядерної зброї, до відкриття другого фронту у третіх країнах, і навіть до "жестів доброї волі" із поверненням Україні захоплених територій Херсонської, Запорізької та Харківської областей. Також нібито обговорювався "крайній" варіант, коли Україні, крім перелічених територій, "Л/ДНР", знову ж таки, з "доброї волі", погодяться повернути території, захоплені після 23 лютого цього року.

"Рішень вчора ухвалено не було, але обговорення "крайніх" варіантів у присутності та з ініціативи президента привело багатьох до смутку. Всі без винятку співрозмовники Путіна зрозуміли, що "хороших" варіантів вирішення нагальних та майбутніх проблем на фронті президент просто не має. Розчарування еліт у лідері – це найгірше, що може бути для президента. Путін учора фактично дав старт "початку кінця" своєму правлінню та режиму, який він очолює", – підсумовує "Генерал СВР".

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...