Почалася масштабна пожежа: Окупанти вдарили по Вуглегірській ТЕС (відео)

Російські військові завдали удару по Вуглегірській ТЕС, що в Донецькій області. Унаслідок обстрілу спалахнула масштабна пожежа, повідомляють Патріоти України.

На території теплоелектростанції сталася сильна пожежа

Збройні сили Росії вдарили по одній з найбільших теплових електростанцій в Україні. Повідомляється, що за Вуглегірську ТЕС вже декілька тижнів ідуть бої між ЗСУ та окупантами.

Обстріл російських військових призвів до того, що на території теплоелектростанції сталася сильна пожежа. Також зруйнована адміністративна будівля. Місцеві журналісти опублікували відео пожежі. Здалеку над Вуглегірською ТЕС видно великий стовп сірого диму.

Вуглегірську ТЕС, яка розташована в місті Світлодарськ, за попередніми даними, контролюють ЗСУ. Водночас Світлодарськ був зайнятий російськими військами.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...