
Російські військові та дипломати залишають столицю Сирії Дамаск на тлі перших збройних заворушень між повстанцями та урядовими силами Башара Асада. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
Там кажуть, що в Сирії погіршується ситуація для російського контингенту, розташованого там. Повстанські війська наступають на півдні країні — перші міські бої відбулися в Хамі, Хомсі та Сувейді.
російські військові залишили місто Хама та перемістилися до бази «Хмеймім». Керівник штабу цієї бази Олександр Журавльов заявив, що ситуація вийшла з-під контролю уряду Башара Асада, кажуть в українській розвідці.
Крім того, військові рф пішли з бази в місті Хан-Шейхун, залишивши там арсенал озброєнь та техніки. Напередодні, 1 грудня, росія завдала авіаударів по району міста, щоб, імовірно, знищити зброю, яку захопили повстанці.
Раніше в мережі з’являлися відео техніки, яку росіяни та підтримувані ними сирійські сили залишили під час відступу з Хан-Шейхуну та Алеппо.
У ГУР дізналися, що до Москви для пояснень відкликали командувача підрозділу російських спецпризначенців у Сирії Вадима Байкулова. Його особовий склад зазнав втрат вбитими, а військову техніку в Алеппо захопили повстанці.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...