Почалося? Пригожин міг спонукати опозицію РФ заговорити про відставку Путіна, - розвідка Британії

Різка риторика власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина могла заохотити російських опозиційних діячів почати порушувати заборонені теми і закликати до зміни Володимира Путіна на іншу людину на посаді президента Російської Федерації.

Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, посилаючись на дані розвідки, повідомило, що 27 травня 2023 року російський опозиційний політик Борис Недєждін в ефірі російського телеканалу "НТВ" закликав у 2024 року обрати нового президента для того, аби відновити нормальні відносини Росії з Європою.

Розвідка відзначає, що Надєждін є запеклим критиком війни Росії проти України з початку повномаштабного вторгнення, і що "це, досить імовірно, перший заклик змінити Путіна на російському державному каналі" з часу початку війни.

"В останні 15 місяців Росія запровадила обмеження на свободу слова, яких не було з радянських часів. Однак, існує реалістична імовірність, що остання дошкульна критика з боку націоналістичних діячів, таких як власник групи "Вагнер" Євген Пригожин, заохотила опозиційних представників порушувати табуйовані теми", - повідомляє розвідка.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...