Почалося: Росія скасовує тренування за кордоном, щоб запобігти втечі спортсменів від мобілізації

Міністерство спорту Росії наказало національним органам влади призупинити збори за кордоном та участь збірних команд Росії у змаганнях за межами країни, повідомляє портал Inside the Games. Наказ пов'язаний із мобілізацією президентом Володимиром Путіним військових резервів для участі у війні в Україні, передають Патріоти України.

ЗМІ уточнюють, що заборона найімовірніше торкнеться лише тренувальих зборів та змагань, поїздку на які фінансувало Міністерство спорту.Виконувач обов'язків генерального секретаря Російського футбольного союзу (РФС) Максим Митрофанов повідомив, що майбутні матчі чоловічої національної збірної та інші заходи РФС не постраждають, оскільки вони фінансуються за рахунок власних коштів.

Тисячі людей прагнуть тікати з країни, побоюючись або того, що їм можуть наказати воювати, або того, що буде видано указ, який забороняє чоловікам боєздатного віку залишати Росію.Хоча припинення закордонних тренувальних таборів було представлено владою як міра підтримки російської спортивної індустрії, це також може бути спробою запобігти втечі провідних спортсменів.

"У нашій країні є необхідні ресурси для організації навчально-тренувальних заходів національних збірних", - заявив міністр спорту Олег Матицин.

"Нинішнє рішення продиктоване загальним курсом на зміцнення національної спортивної індустрії та формування спортивно-економічного суверенітету. Розклад зборів ми готуємо спільно зі спортивними федераціями Росії, перебуваємо з ними у постійній робочій взаємодії", - додав він.

Майже всім російським спортсменам та національним командам заборонено брати участь у міжнародних змаганнях, як це рекомендовано Міжнародним олімпійським комітетом, але вони можуть грати матчі або проводити тренувальні збори у "дружніх країнах", включаючи Білорусь, Китай, Киргизстан та Вірменію.

Міжнародна федерація дзюдо була однією з небагатьох, які дозволили російським спортсменам виступати нейтральним, але цього тижня скасувала це рішення і повністю заборонила їм виступати перед чемпіонатом світу в жовтні.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...