"Почалися штовхання": Лукашенко різко висловився про союз Білорусі з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна готова до цивілізованої інтеграції з Росією, проте не потерпить примусу до цього. Як передає БЕЛТА, свою позицію білоруський лідер висловив на зустрічі з головою колегії Євразійської економічної комісії Михайлом Мясниковичем, передають Патріоти України.

"Ми залишаємося, як завжди, віддані реальній інтеграції, без примушування до неї (новий термін з'явився в союзі – "примушування до інтеграції"). І дивно, що почалося це з примусу до інтеграції Білорусі. Розумієте, про що йдеться", – обурився Лукашенко.

Президент Білорусі підкреслив, що ще разом із першим президентом Росії Борисом Єльциним завжди ініціював взаємодію двох держав у сфері економіки та життя людей, проте зі збереженням суверенітету та незалежності.

"Ми тоді взагалі не говорили про те, що хтось повинен втратити суверенітет і незалежність. За всіх складнощів тоді ми знаходили розв'язки щодо непростих питань. Коли розбагатіли, особливо Росія, почалися незрозумілі штовханина й метушня. І, як я вже сказав, примушування до інтеграції", – висловив своє невдоволення білоруський лідер. Лукашенко також підкреслив, що Білорусь однозначно виступає за реальну інтеграцію на класичних принципах, які знає весь світ.

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...

"Жодні пацани з чистою кредитною історією і білим аркушем паперу за спиною сьогодні із жодним викликом у жодному міністерстві не впораються", - Давиденко про кризу в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 8:58

Бізнесмен, екс-депутат Київської міської ради Олексій Давиденко вважає, що в умовах кризи українським міністерствам необхідні менеджери, які можуть "працювати на межі". Таку думку він висловив в авторській програмі Олесі Бацман, відповідаючи на запитан...