Трагічний кінець президента Ірану та його кількох найближчих соратників поставив під питання подальший зовнішньополітичний курс країни. Адже саме Раїсі виступав головним лобістом співпраці з Росією у її війні з Україною та гострій конфронтації з Заходом. Тепер влада Ірану має карт бланш зробити ревізію зовнішньополітичного курсу останніх років, оцінивши що вигідніше: дотримуватись старих союзів з РФ та КНР, чи піти на якусь угоду з Заходом, котра навчалась ще 2022 року і була торпедрвана покійним Раїсі. Закулісні торги вже починаються, і Росія отримала вже перший неприємний сигнал.
Так, стало відомо, що влада Ірану не запросила Росію на траурні заходи у зв'язку із загибеллю в авіакатастрофі президента цієї країни Ібрахіма Раїсі. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 20 травня.
"Традиція похорону не передбачає якихось церемоній за участю міжнародних представників, тому теж жодної інформації з цього приводу від наших іранських друзів немає", – сказав Пєсков журналістам, відповідаючи на запитання, чи не передбачається участь представників Кремля чи уряду в траурних заходах в Ірані.
Також він додав, що Іран не просив допомоги у спецслужб РФ через загибель Раїсі.
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...