Почав займатися "благодійністю": Нардеп Столар боїться екстрадиції з Монако, - Черненко

Вадим Столар займається благодійністю для того, щоб відбілити свій імідж та повернутись в Україну. Про це заявив екс-нардеп Олександр Черненко у своєму дописі в Facebook, інформують Патріоти України.

За словами Черненка, Столар жодного дня не провівши в Україні з 24-го лютого та прогулявши всі засідання Верховної ради в критичний для держави час, вирішив хоч якось відбілити свій імідж.

"В Столара не придумали нічого кращого, аніж піаритись на крові. При чому, в прямому сенсі цього слова. Сьогодні медіа рясніють заголовками про великого благодійника, який робить аналізи крові людям в якомусь селі, а ще збирає з українців кошти на фронт. Цинізм ситуації полягає в тому, що, одна вечеря Столара в ресторані елітного курорта Сан-Жак-Кап-Ферра коштує більше, ніж вся його "допомога", - пише Черненко.

Екс-нардеп також назвав Столара "одним з найвідважніших бійців "батальйону Монако", який героїчно обороняє свою віллу на Лазурному узбережжі". А також зазначив, що Столар є другом Медведчука і те що він втік з України за 10 днів до війни.

"Навіщо ж Столару різко знадобилась уся ця піар-активність "благодійника"? Все дуже просто: бізнес тане на очах, партнер-Меведчук сидить, а ДБР підбирається все ближче. Там дивись і до екстрадиції недалеко. Ось головна мотивація. А благодійність тут ні до чого", - резюмує Олександр Черненко.

Росія у травні запустила по Україні понад 300 іранських дронів: У Британії назвали головну мету ворога

понеділок, 5 червень 2023, 9:44

Протягом травня 2023 року Росія запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе серії "Shahed". Це найінтенсивніше використання цієї системи озброєння на сьогоднішній день. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані с...

Навіщо Росія тероризує Україну в повітрі: Генерал-лейтенант назвав цілі регулярних атак РФ

понеділок, 5 червень 2023, 9:33

Російські окупанти мають кілька цілей у повітряній війні проти України - від психологічних до спроб знизити потенціал наступальних дій. Ракетними ударами по цивільній інфраструктурі вони також намагаються виснажити українські ППО, спершу виявивши розта...