Почав займатися "благодійністю": Нардеп Столар боїться екстрадиції з Монако, - Черненко

Вадим Столар займається благодійністю для того, щоб відбілити свій імідж та повернутись в Україну. Про це заявив екс-нардеп Олександр Черненко у своєму дописі в Facebook, інформують Патріоти України.

За словами Черненка, Столар жодного дня не провівши в Україні з 24-го лютого та прогулявши всі засідання Верховної ради в критичний для держави час, вирішив хоч якось відбілити свій імідж.

"В Столара не придумали нічого кращого, аніж піаритись на крові. При чому, в прямому сенсі цього слова. Сьогодні медіа рясніють заголовками про великого благодійника, який робить аналізи крові людям в якомусь селі, а ще збирає з українців кошти на фронт. Цинізм ситуації полягає в тому, що, одна вечеря Столара в ресторані елітного курорта Сан-Жак-Кап-Ферра коштує більше, ніж вся його "допомога", - пише Черненко.

Екс-нардеп також назвав Столара "одним з найвідважніших бійців "батальйону Монако", який героїчно обороняє свою віллу на Лазурному узбережжі". А також зазначив, що Столар є другом Медведчука і те що він втік з України за 10 днів до війни.

"Навіщо ж Столару різко знадобилась уся ця піар-активність "благодійника"? Все дуже просто: бізнес тане на очах, партнер-Меведчук сидить, а ДБР підбирається все ближче. Там дивись і до екстрадиції недалеко. Ось головна мотивація. А благодійність тут ні до чого", - резюмує Олександр Черненко.

Українські морські піхотинці відзвітували про успіхи на фронті за добу

неділя, 29 січень 2023, 14:40

Морські піхотинці за минулу добу знищили танк, сховище з боєприпасами, а також ліквідували 7 російських окупантів. Про це повідомив прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України. Остаточні втрати російського ворога уточ...

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...