​"Почему сценарий оккупации Украины по Bild неосуществим": Піонтковський назвав головні прорахунки у плані Кремля

Сценарій окупації України, який опублікувало впливове видання The Bild, цілком міг бути написаний владою Росії. Проте, шансів на те, що РФ вдасться його здійснити, немає. Таку думку в ефірі "Україна 24" висловив із Вашингтона відомий російський політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

“Один из сценариев - это полномасштабная война. Я не считаю его самым вероятным. Но то, что обрисовала Bild, это естественная политическая составляющая этого сценария... Наверняка такой сценарий существует в письменном виде, как и сценарий нападения колонами с трех направлений”, - заявив Піонтковський.

Він задоволений, що сценарій був оприлюднений, оскільки це продемонструвало його повну неспроможність. На думку політолога, сьогодні РФ не має можливості забезпечити повномасштабну окупацію сусідньої країни та передачу влади власним ставленикам, як у ОРДЛО.

“Такая операция возможна при достаточном количестве коллаборантов, которые займут места в руководстве новой “Народной Рады” и при пассивности населения... Это совершенно реальный сценарий. Такие документы существуют в российских Генштабе, ФСБ... Но обнародование и обсуждение этих планов показывает бесперспективность такого сценария и полномасштабной агрессии”, - заявив Піонтковський. Він упевнений, що Путін не наважиться на реалізацію такого сценарію.

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...