Почесна відставка: Клімкіна посилають послом до США, він теж готовий всіх послати

В Україні поширена практика, коли голові МЗС при звільненні з міністерського крісла дають карт-бланш у подальшій дипломатичній кар'єрі. Можна обрати "тиху гавань" як Дещиця у Варшаві, а можна отримати ключову посаду закордоном. Однак не цього разу

Міністр закордонних справ Павло Клімкін спростував інформацію про своє можливе призначення послом України в США. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter, зазначають Патріоти України.

"Кажуть, хтось намагається відрядити мене послом до США. Хай заспокояться. Ніхто нікуди мене не посилатиме. Я теж, як людина ввічлива і вихована, намагатимусь нікого нікуди не посилати", - написав Клімкін.

Раніше у ЗМІ з посиланням на джерела з'явилась інформація, що главу МЗС України Клімкіна, який нещодавно подав у відставку, планують відправити послом в США.

Свинарьов пішов на концерт Кобзона: На Донбасі ліквідували найманця, який дуже любив позувати зі зброєю (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 20:28

Найманець був одним із улюблених персонажів "республіканських" пропагандистів. "19.11.19 Свинарьов "Бера" Віталій сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів", - підписав фото ліквідованого бойовика боєць ЗСУ, уточнивши, що той входив в базу ...