"Почнеться хаос": Данілов висловився щодо можливого удару по Україні "брудною бомбою"

У тому випадку, якщо Росія все ж таки наважиться застосувати проти України ядерну зброю, світ має дати швидку і рішучу відповідь. У іншому випадку запанує хаос, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час телемарафону 30 вересня, передають Патріоти України.

"Якщо буде застосування ядерної зброї, а світ на це не реагуватиме, то тоді ядерна зброя, так звану "брудну бомбу" матиме таку кількість країн, що в світі розпочнеться хаос", - заявив він.

Секретар РНБО також звернув увагу на те, що застосування ядерної зброї неприпустиме, оскільки є певні міжнародні зобов'язання. "Якщо Росія вважає, що не може виконувати ці зобов'язання, Ну давайте будемо дивитися, як світ реагуватиме, якщо це трапиться", - заявив Данілов.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...