​Почути голос "войовничої меншості" поки далеко не зайшло: Звіробій запропонувала Зеленському зустрітися "без сторонньої гопоти"

Волонтерка Маруся Звіробій запропонувала зустрітися президенту Володимиру Зеленському один на один. Про що написала в Telegram, зазначають Патріоти України.

«Я хочу зустрітись з Зеленським. Один на один! Можна з прослушкою і відеонаглядом. Але віч на віч. Без сторонньої гопоти! В нього має бути хоч один шанс почути голос «войовничої меншості»! Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх у крові, не казав, що чогось не знав», - зазначила жінка.

На думку волонтерки, Зеленський буде не проти зустрічі.

«Володя, я думаю ти не будеш проти. Просто поясню по пунктах чого хочуть ті що постійно гудять в тебе під офісом! А ти далі, знаючи те все, приймай рішення, які схочеш, але ми принаймні будемо знати, що ти вкурсі, що в тебе під вікнами відбувається», - додала активістка.

Звіробій порадила главі держави не відтягувати зустріч «поки далеко не зайшло».

«Якщо погодишся, то лише за це потисну руку», - наголосила вона.

Перед цим Звіробій заявила, що президент Володимир Зеленський та його оточення самі підштовхують суспільство до революції.

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...