​Почути голос "войовничої меншості" поки далеко не зайшло: Звіробій запропонувала Зеленському зустрітися "без сторонньої гопоти"

Волонтерка Маруся Звіробій запропонувала зустрітися президенту Володимиру Зеленському один на один. Про що написала в Telegram, зазначають Патріоти України.

«Я хочу зустрітись з Зеленським. Один на один! Можна з прослушкою і відеонаглядом. Але віч на віч. Без сторонньої гопоти! В нього має бути хоч один шанс почути голос «войовничої меншості»! Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх у крові, не казав, що чогось не знав», - зазначила жінка.

На думку волонтерки, Зеленський буде не проти зустрічі.

«Володя, я думаю ти не будеш проти. Просто поясню по пунктах чого хочуть ті що постійно гудять в тебе під офісом! А ти далі, знаючи те все, приймай рішення, які схочеш, але ми принаймні будемо знати, що ти вкурсі, що в тебе під вікнами відбувається», - додала активістка.

Звіробій порадила главі держави не відтягувати зустріч «поки далеко не зайшло».

«Якщо погодишся, то лише за це потисну руку», - наголосила вона.

Перед цим Звіробій заявила, що президент Володимир Зеленський та його оточення самі підштовхують суспільство до революції.

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...