
рем'єр-міністр Естонії Кайя Каллас закликали західних чиновників припинити дзвонити президенту Російської Федерації Володимиру Путіну. Вона вказала, що розмовляти з ним немає ніякого сенсу, якщо Захід хоче показати, що він в ізоляції. Про це пише Euroactiv, передають Патріоти України.
"Мені здається, що якщо всі постійно телефонують йому, він не розуміє, що знаходиться в ізоляції. Тому, якщо ми хочемо донести до нього думку про те, що "ви ізольовані", не дзвоніть йому - в цьому немає сенсу", - зазначила Каллас.
При цьому вона вказала, що через постійні дзвінки президент РФ відчуває себе в центрі уваги. "Я не бачу ніяких результатів, тому що після всіх цих переговорів, Буча сталася, Ірпінь стався - ми не бачимо ніяких ознак деескалації", - заявила політик. Також вона не бачить сенсу підтримувати дипломатичні канали з РФ.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...