
рем'єр-міністр Естонії Кайя Каллас закликали західних чиновників припинити дзвонити президенту Російської Федерації Володимиру Путіну. Вона вказала, що розмовляти з ним немає ніякого сенсу, якщо Захід хоче показати, що він в ізоляції. Про це пише Euroactiv, передають Патріоти України.
"Мені здається, що якщо всі постійно телефонують йому, він не розуміє, що знаходиться в ізоляції. Тому, якщо ми хочемо донести до нього думку про те, що "ви ізольовані", не дзвоніть йому - в цьому немає сенсу", - зазначила Каллас.
При цьому вона вказала, що через постійні дзвінки президент РФ відчуває себе в центрі уваги. "Я не бачу ніяких результатів, тому що після всіх цих переговорів, Буча сталася, Ірпінь стався - ми не бачимо ніяких ознак деескалації", - заявила політик. Також вона не бачить сенсу підтримувати дипломатичні канали з РФ.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...