"Починай якусь перестрілку": Путін може нацькувати Лукашенка на Литву чи Польщу, - Клімкін

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко за вказівкою глави Кремля Володимира Путіна може влаштувати провокацію на кордоні з Польщею або Литвою, передають Патріоти України.

Лукашенко здатен на такі дії, про що свідчить створена ним в нещодавньому минулому криза з мігрантами. Якщо Путін дасть вказівку, білоруський глава держави, цілком ймовірно, влаштує якусь "перестрілку" на кордонах. Важка військова техніка на шляху до польського кордону вкопується не просто так. Про це заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін

У інтерв'ю Розмови про важливе на 1+1 він розповів про те, що Путін може змусити Лукашенка піти на провокації на кордоні з Польщею або Литвою. Поляки розуміють ймовірність небезпечного сценарію і вже зміцнюють кордони.

"Я не виключаю, що Путін "нагне" Лукашенка не на напад на нас, він може "нагнути" його на конфлікт щодо Польщі чи Литви, зробити щось на кордоні. Не просто так поляки наразі зміцнюють кордон", - вважає Клімкін.

У якості прикладу дипломат навів ситуацію з спровокованою Лукашенком за вказівкою Путіна кризою з мігрантами. Тепер глава РБ може піти на іншу провокацію. На його готовність до таких дій вказує вкопування важкої військової техніки по шляху до кордону з Польщею.

"Спочатку він, як худоба, гнав мігрантів і це все було вигадано росіянами. А зараз, якщо Путін йому скаже: "Починай якусь перестрілку", ну як розпочиналася Друга світова... Вважаєте, Лукашенко не почне? Звичайно, він там для чого БТРи вкопує, дорогою до польського кордону?"- підкреслив Павло Клімкін.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...