
Українських поліцейських з Донецької області та Маріуполя, які перейшли на бік окупантів, вдалося впізнати. З окупантами проти українців будуть працювати 90 зрадників. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Серед зрадників, які перейшли на бік військових злочинців РФ, багато експравоохоронців з Маріупольського районного управління поліції - зокрема і жінки. Одна з них пояснила свій вчинок тім, що “хоче працювати”.
У Мережі вже з’явився повний перелік зрадників. “Інформаційні воїни Маріуполя опознали всіх осіб, що перейшли працювати на бік поліції окупантів. Тепер жодна мр***та не сховається. Закрбовані. 90 нелюдей, які нещодавно були поліцейськими України. Яких було звільнено в минулому. Різні, але всі в одному місці. Починайте обертатися, бл**і. Відплата вже поруч”, - наголосив Петро Андрющенко.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...