Починаючи із 20-го жовтня: Росіян, яких можна мобілізувати, "закривають" у Білорусі

Рівень загрози наступу з Білорусі зростає. Тим часом росіян, які підлягають мобілізації, раптом перестали випускати з Білорусі. Росії абсолютно байдуже на своїх людей. Їх кидають на фронт, як "гарматне м'ясо". Тим часом тих, кого ще можна мобілізувати, вирішили тримати у зоні, куди може дотягнутися рука Кремля. Телеграм-канали повідомляють, що росіян призовного віку вже не випускають з Білорусі, інформують Патріоти України.

Чоловіків знімають з літаків та автобусів

Лише упродовж дня 21 жовтня з рейсів зняли щонайменше 10 людей. Свою історію розповів 23-річний Гліб з Санкт-Петербурга. Хлопець не хоче нічого змінювати у своїй країні. Однак й помирати на війні у нього бажання нема. Тому він обрав варіант втекти з Росії.

Виїхати Гліб намагався тричі. Спершу обрав маршрут Росія – ОАЕ. Однак в аеропорту Домодєдово хлопця не випустили.

Далі Гліб намагався виїхати до Білорусі автобусом. Тоді прикордонники також не дозволили втікачу перетнути кордон. Заявили, що він є у списках та не може виїхати з Росії.

Нарешті Глібу вдалося потрапити до Мінська. Звідти хлопець сподівався вилетіти до Туреччини. Однак знову втрутилися прикордонники. Цього разу – білоруські. Вони заборонили Глібу виїжджати.

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...