Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України.

У списку адреси:

  • військових частин,
  • складів, установ,
  • Міноборони Російської Федерації,
  • Головне управління Генштабу,
  • Служба зовнішньої розвідки,
  • Федеральна служба охорони Російської Федерації,
  • Федеральна служба виконання покарань,
  • Міністерство внутрішніх справ та багато іншого.

Розслідувачі зазначають, що публікація у відкритому доступі режимних об'єктів, згідно закону, має бути покареною як розголошення державної таємниці.

Автор розслідування Денис Коротков поінформував, що достатньо знайти на сайті адміністрації будь-якого регіону Росії документ із назвою "Перелік споживачів електричної енергії (потужності), обмеження режиму споживання електричної енергії яких може призвести до економічних, екологічних, соціальних наслідків". Відкривши цю вкладку, відкриваються адреси режимних об'єктів РФ.

Розслідувачі встановили, що на сайті мерії Москви такі адреси було знайдено у 434-сторінковому документі. Зараз він недоступний. Найбільша концентрація об'єктів, пов'язаних із спецслужбами – у районі Срібний Бір.

"Будь-хто з будь-яких зусиль може дізнатися, де в Москві проживають співробітники найтаємніших відомств, подивитися, які непоказні будівлі насправді є об'єктами спецслужб, і позаздрити смаку до життя керівництва цих спецслужб", - йдеться у розслідувані. Автори "Досьє" впевнені, що всі ці відкриті дані давно відомі українським військовим.

Нардеп-зрадник Дубінський заявив про побиття у СІЗО

субота, 2 грудень 2023, 15:02

Народний депутат Олександр Дубінський, підозрюваний у державній зраді, заявив про побиття у СІЗО. Про це повідомили його адвокати, йдеться у телеграмі-каналі Dubinsky.pro, передають Патріоти України. "Невідомі особи побили народного депутата, а також а...

Взірець російської "дипломатії": Лавров обізвав боягузами найвищих дипломатів США та ЄС

субота, 2 грудень 2023, 14:55

Міністр закордонних справ країни-агресорки Росії Сергій Лавров накинувся зі звинуваченнями на своїх колег із Сполучених Штатів та Євросоюзу, назвавши їх "боягузами". Про це російський міністр сказав, виступаючи на прес-конференції у Скоп'є. Про це пові...