Подарував Сибір у обмін на керамічну фігурку: Росіяни скипіли через "дружбу" Путіна з Китаєм (відео)

Багато хто зазначив, що глава Росії більше друг для Китаю, ніж для своїх громадян.

Президент Росії Володимир Путін і голова КНР Сі Цзіньпін. Фото: Твіттер.

Президент Росії Володимир Путін і голова КНР Сі Цзіньпін за підсумками переговорів, що відбулися в п'ятницю, 26 квітня, обмінялися подарунками. Відповідними відео та фото на сторінці в Twitter поділився журналіст прокремлівського пулу Дмитро Смірнов, передають Патріоти України.

"Путін подарував Сі Цзіньпіню Транссиб 1956 року, а у відповідь отримав "легендарного скакуна на великому Шовковому шляху", – підписав ролик пропагандист.

Так, глава РФ вручив китайському колезі плакат "Російсько-китайське співробітництво", створений у 1956 році на честь відкриття ділянки Транссибу: Москва – Улан-Батор – Пекін. Зі свого боку Сі Цзіньпін подарував Путіну набір столового срібла пекінського готелю "Дружба", що був побудований на честь відносин РФ і КНР 65 років тому.

Іншим подарунком стала керамічна копія статуетки "Легендарний скакун на Великому шовковому шляху", оригінал якої перебуває в музеї в Пекіні. Сі Цзіньпін також сказав: "Для китайського народу Путін щирий і давній друг, а для мене особисто – найближчий друг".

Користувачів мережі насмішила ця фраза. Багато хто зазначив, що глава Росії більше друг для Китаю, ніж для своїх громадян. "Із такими друзями і вороги не потрібні", "Ми зрозуміли по лісу, який вивозять у Китай", "Пиляють разом", "Звичайно друг – Сибір віддав", "Путін – таємний агент Китаю", "А для російського народу Путін – найбільший ворог", – пишуть у коментарях.


Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...