
Про це наголосив у зверненні заступник командира полку "Азов" капітан Святослав Паламар.
Він нагадав, що "уже третя доба як ворог прорвався на територію заводу "Азовсталь", де тривають важкі кровопролитні бої".
"Закликаємо світову спільноту евакуювати цивільних та особисто звертаюсь до Верховного Головнокомандувача (з проханням. - Ред.) подбати про поранених солдат, які в страшних муках помирають від неналежного лікування. Дайте можливість забрати тіла воїнів, щоб українці змогли попрощатись зі своїми героями. Відреагуйте належним чином на критичну ситуацію, в якій противник не дотримується жодних етичних норм, конвенцій чи законів, знищуючи людей на очах у всього світу, керуючись вседозволеністю і безкарністю!" - закликав Паламар
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...
Рішення лідера польської опозиційної партії «Право і справедливість» (PiS) Ярослава Качинського повернути Україні орден Ярослава Мудрого II ступеня викликає жаль і вийшла за межі історичної пам’яті. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Пор...