"Поднял паспорт и руку оторвало": Спецслужби РФ можуть готувати теракти проти власного населення, - ГУР Міноборони

Головне управління розвідки Міноборони повідомляє, що в Росії готують теракти проти власного населення, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням ГУР МОУ, військкомати на території Росії поширюють "пам'ятки" для місцевих жителів, у яких звинувачують українські спецслужби у плануванні та проведенні терористичних актів проти мирного населення.

Нібито «диверсанти» викладають на дорогах, лавках і в кущах заміновані телефони, гаманці, планшети. І що так само можуть бути заміновані навіть дитячі речі.

«Ця «страшилка» – дзеркальне відображення реальних дій рашистів на тимчасово окупованих територіях України. Після звільнення там справді масово залишались різноманітні заміновані предмети, побутові прилади і дитячі іграшки, які призводили до каліцтв і навіть смертей мирного населення. Імовірно російські спецслужби таким чином готують підґрунтя для проведення провокацій з подальшим звинуваченням України», — йдеться у повідомленні.


"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...