
Референдум в Україні щодо безпекового договору можливий лише тоді, коли російські війська припинять обстрілювати територію нашої країни і повернуться хоча б на позиції, які вони займали до 24 лютого. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Що стосується референдуму, то безумовно, з безпековим договором – для того, щоб він був зафіксований правильно в міжнародному праві – процедура буде така: референдум в Україні, після цього ратифікація країн-гарантів і ратифікація української Верховної Ради. Безумовно референдум не буде проходити сьогодні, бо в нас воєнний стан, йде війна", — зазначив Подоляк.
За його словами, в Україні існує чітка і збалансована процедура референдумів. Проте почати його проведення можливо буде лише в тому випадку, коли російські війська залишать нашу територію і відійдуть принаймні на ті позиції, які вони займали 23 лютого.
Радник глави ОП підкреслив, що згідно з Віденською конвенцією, договір, підписаний під тиском і ворожими обстрілами не буде вважатись дійсним. "Тому ми знімемо воєнний стан і референдум почне працювати тільки тоді, коли військ Росії не буде на нашій території", – підкреслив Подоляк.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...