Подоляк назвав умову для проведення референдуму в Україні щодо мирної угоди з Росією

Референдум в Україні щодо безпекового договору можливий лише тоді, коли російські війська припинять обстрілювати територію нашої країни і повернуться хоча б на позиції, які вони займали до 24 лютого. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Що стосується референдуму, то безумовно, з безпековим договором – для того, щоб він був зафіксований правильно в міжнародному праві – процедура буде така: референдум в Україні, після цього ратифікація країн-гарантів і ратифікація української Верховної Ради. Безумовно референдум не буде проходити сьогодні, бо в нас воєнний стан, йде війна", — зазначив Подоляк.

За його словами, в Україні існує чітка і збалансована процедура референдумів. Проте почати його проведення можливо буде лише в тому випадку, коли російські війська залишать нашу територію і відійдуть принаймні на ті позиції, які вони займали 23 лютого.

Радник глави ОП підкреслив, що згідно з Віденською конвенцією, договір, підписаний під тиском і ворожими обстрілами не буде вважатись дійсним. "Тому ми знімемо воєнний стан і референдум почне працювати тільки тоді, коли військ Росії не буде на нашій території", – підкреслив Подоляк.

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...