
В Офісі президента наголосили, що Росія має зазнати таких втрат, щоб вона не змогла диктувати Україні свої ультиматуми. Про це повідомляє Офіс президента з посиланням на інтерв'ю радника голови Офісу президента Михайла Подоляка виданню Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.
За його словами, на його думку, війна між Росією та Україною все ж закінчиться за столом переговорів. "Росія справді готова до миру лише в тому разі, якщо вона зазнала значних тактичних втрат. Тоді вона перестає висувати ультиматуми й змушена вислуховувати аргументи інших. Коли Україна дійде до меж, визначених у 1991 році, тоді Росія буде готова сісти за стіл переговорів і підписати мирний договір. Це єдиний шанс гарантувати ліберальні цінності та свободу Європи", – вважає Михайло Подоляк.
Радник голови ОП також переконаний, що поразка Росії дасть свободу вибору Білорусі, яка може стати справжньою європейською демократією.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...