
Домовленості про тимчасове перемир'я України з РФ не було і бути не може, оскільки такі дії можуть призвести до подальших, ще більш агресивних нападів з боку країни-агресора. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю, передають Патріоти України.
"Тимчасове перемир'я з Російською Федерацією – це завжди шлях до подальшої ескалації та війни. Його не може бути. Необхідно застовпити такі умови, які не дозволять РФ навіть думати про те, щоб стріляти територією України чи переходити наші кордони. Тимчасове перемир'я – це стимулювання РФ до подальших агресивних дій", - сказав він.
Щодо занепокоєння українців щодо можливого підписання умовних "Мінська-3", "Будапешта-2" або "Стамбула-1", Подоляк підкреслив, що президент України набагато глибший у матеріалі щодо ситуації в країні, ніж будь-хто. Він додав, що глава держави передбачає всі ризики та "бачить перспективу на десятки років уперед".
"Тому ми не йтимемо ні на "Мінськ-3", ні на "Будапешт-2" – це все не має сенсу. В історичній перспективі, навіть короткостроковій, всі ці "мінськи" призводять до грандіозних трагедій. Всі ці домовленості без реальних превентивних механізмів попередження війни - не діятимуть. Ми на це не підемо, це принципове питання", - резюмував радник голови ВП.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...