
Українські журналісти потрапили під артилерійський обстріл під час освітлення бойових дій на Донбасі. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Мар’ян Кушнір, передають Патріоти України.
За його словами, під час артилерійського обстрілу з боку ЗС РФ постраждала службова автівка на прізвисько "Леська". Внаслідок прильоту 152-мм снаряду вибуховою хвилею пошкоджено лобове скло, однак журналісти поранень, на щастя, не зазнали.
"По кузову пройшлися осколки, але так легко, що майже не помітно. Коли шльопнула ракета, я подумав що все, гайки машині. Ні. Вижила. Винесла нас звідти на швидкості. Несемося далі", - продовжив Мар’ян Кушнір і пообіцяв найближчим часом оприлюднити новий репортаж щодо бойових дій на Донбасі поблизу Бахмуту.

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...