"Подивіться, яких виродків ви виростили!": Зеленський звернувся до російських матерів (фото 16+)

Російські солдати - вбивці, мародери та кати. Про це президент України Володимир Зеленський написав у фейсбуці, інформують Патріоти України.

"Бухарест, декларація саміту НАТО. 3 квітня, 14 років тому. Був шанс запобігти. Щоб Росія не прийшла. Буча, Київська область. Зараз. Росія прийшла", - пише глава держави, проводячи жорсткі паралелі між датами.

Окремо він звертається до матерів російських окупантів та радить їм переглянути фото зі звільненої Бучі. "Раджу подивитись матерям російських військових. Подивіться, яких виродків ви виростили. Вбивці, мародери, кати", - додає Зеленський.

Наш справжній друг: Латвія подарувала Україні гелікоптери

понеділок, 15 серпень 2022, 19:57

Влада Латвії передала Україні чотири гелікоптери. Про це повідомив міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, передають Патріоти України. "Українські Повітряні сили щойно отримали чотири гелікоптери, подаровані Латвією", - наголосив міністр. Він зазначив, щ...

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...