
Російські солдати - вбивці, мародери та кати. Про це президент України Володимир Зеленський написав у фейсбуці, інформують Патріоти України.
"Бухарест, декларація саміту НАТО. 3 квітня, 14 років тому. Був шанс запобігти. Щоб Росія не прийшла. Буча, Київська область. Зараз. Росія прийшла", - пише глава держави, проводячи жорсткі паралелі між датами.
Окремо він звертається до матерів російських окупантів та радить їм переглянути фото зі звільненої Бучі. "Раджу подивитись матерям російських військових. Подивіться, яких виродків ви виростили. Вбивці, мародери, кати", - додає Зеленський.




Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...