"Подивимося, як він себе проявить": Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук висловився про відставку Гончарука

Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що питання про можливу відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука піднімати поки передчасно, повідомляють Патріоти України з посиланням на "НВ".

"Для мене не важливо, хто буде на цій посаді. Для мене важливо, чи буде ця людина технократично виконувати програму, задану президентом і парламентом. ... Ми отримали перший проміжний звіт і очікуємо подальшої діяльності уряду. Подивимося, як він (Гончарук. - Ред.) себе проявить у ситуації, пов'язаній з епідемією коронавірусу у світі; подивимося, як проявить себе в ситуації, коли настає весна - треба здійснювати нагляд над тими, хто садить (це Міністерство юстиції). Виходячи з цього вже будуть робитися висновки", - зазначив Стефанчук.

Крім того віцеспікер Ради також допустив можливість "точкових змін" у Кабінеті міністрів України, наголосивши на необхідності "посилення" певних напрямків його роботи - економічного і соціального.

Хіти тижня. Батько поліцай, а сам - агент КДБ: Суд прийняв остаточне рішення за позовом Медведчука до телеканалу "Прямий"

четвер, 6 серпень 2020, 13:00

Верховний Суд України виніс рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу «Прямий», Володимира Ар'єва, Назара Первака і Віктора Маруняка. А саме: суд закрив касаційне провадження за скаргою «Прямого» на рішення Печерського райсуду Києва ...

"Оппоненты Лукашенко еще более пророссийские, чем он сам", - Борислав Береза

четвер, 6 серпень 2020, 11:59

Валерій Цепкало, який з недавніх пір живе в Україні, не зміг чітко відповісти на запитання "чий Крим" під час ефіру на українському телеканалі "Прямий". Коментуючи недавню заяву екс-опозиціонера з Республіки Білорусь Валерія Цепкала про те, що Лукашенк...