"Подивимося, як він себе проявить": Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук висловився про відставку Гончарука

Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що питання про можливу відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука піднімати поки передчасно, повідомляють Патріоти України з посиланням на "НВ".

"Для мене не важливо, хто буде на цій посаді. Для мене важливо, чи буде ця людина технократично виконувати програму, задану президентом і парламентом. ... Ми отримали перший проміжний звіт і очікуємо подальшої діяльності уряду. Подивимося, як він (Гончарук. - Ред.) себе проявить у ситуації, пов'язаній з епідемією коронавірусу у світі; подивимося, як проявить себе в ситуації, коли настає весна - треба здійснювати нагляд над тими, хто садить (це Міністерство юстиції). Виходячи з цього вже будуть робитися висновки", - зазначив Стефанчук.

Крім того віцеспікер Ради також допустив можливість "точкових змін" у Кабінеті міністрів України, наголосивши на необхідності "посилення" певних напрямків його роботи - економічного і соціального.

У кепці і з молотком: У Полтаві шукають покидька, котрий трощить пам'ятні дошки героям АТО (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 19:51

Поліція Полтави розшукує серійного злочинця, який 5 квітня вночі розбив три меморіальні дошки і одну пошкодив, зазначають Патріоти України. . Зловмисник орудував в Київському районі Полтави, де приблизно з різницею в одну годину знищив пам'ятний таблич...

Не вберегли Х*йла: Путін самоізолювався через підозру на зараження коронавірусом

неділя, 5 квітень 2020, 19:48

Російському президенту довелося визнати, що для інфекцій він - звичайний смертний, а не якийсь супермен. Президент Росії Володимир Путін вирішив продовжити режим дистанційної роботи у своїй адміністрації, введений через коронавірус, ще на тиждень. Про ...