
Відступаючи з Пісок, українські військові нібито покинули боєкомплект, амуніцію та карти із бойовими наказами. Про це сьогодні заявив так званий "глава ДНР" Денис Пушилін, інформують Патріоти України.
"Побывал на позициях в Песках. Илья Малой (11-й полк) и Бойкот (батальон „Сомали“) провели по бывшим укреплениям противника. Штурмовали, теперь дозачищают. Парни всегда в самых горячих точках. Пески брать было сложно — противник там буквально вгрызся в землю: даже между подвалами домов были прорыты тоннели", - заявив Пушилін.
Він також заявив, що в одному з покинутих бліндажів військовослужбовці "ДНР" знайшли "карти з бойовими наказами".

До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...